wtorek, 29 marca 2016

Dzbanek filtrujący wodę i konkurs z AQUAPHOR!

 

 

 

Dla każdego z nas zdrowie jest najważniejsze. Dlatego dbamy o to, co jemy i pijemy. Jesteśmy coraz bardziej świadomi otaczającej nas chemii i staramy się wyeliminować ją z naszego jadłospisu. Dlatego, aby cieszyć się krystalicznie czystą wodą warto zaopatrzyć się w dzbanek filtrujący wodę Aquaphor. Dlaczego?

20160216_154631

Od dziś w zaciszu własnego domu możesz cieszyć się czystą wodą, bez wychodzenia z domu i kupowania wody butelkowanej. Czy wy też mieliście opory przed napiciem się szklanki wody z kranu, gdy byliście bardzo spragnieni? Ja tak, ponieważ wyobraziłam sobie drogę, jaką ta woda przebywa zanim trafi do szklanki. Po prostu nie mogłam się przemóc. Dziś jednak mam ten problem z głowy, ponieważ dzięki dzbankowi Aquaphor, mogę pić wodę z kranu i nie obawiać się jej zanieczyszczenia.

34

Wlewając wodę poprzez otwór w klapie, w mgnieniu oka oczyszczamy ją dzięki umieszczonemu wewnątrz dzbanka filtrowi. Wskaźnik na klapie informuje nas o żywotności filtra oraz sygnalizuje, kiedy należy go wymienić. Po przefiltrowaniu wody możemy z niej robić pyszne wody smakowe, bez dodatku chemii i konserwantów. Samo zdrowie!

45

Warto zadbać o swoje zdrowie i to tak niskim kosztem. Dzięki dzbankowi Aquaphor zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, ponieważ raz na zawsze możesz zrezygnować z kupowania wody butelkowanej! Sądzę, że taki dzbanek powinien znaleźć się w każdym domu!

 Do kupienia na: www.aquaphor.pl

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz